Zestaw gwintowników ręcznych 1/2"x16 BSF HSS calowych Sherwood SHR0851660D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 1/2"x16 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851660D
Sherwood SHR-085-1660D
SHR0851660D
Zestaw gwintowników ręcznych 1/2"x16 BSF calowy HSS Sherwood SHR0851660D
SHR-085-1660D
SM.CK016,187,5ZLNE
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa | 2B |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140182288 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 89mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 7.1 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1660D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 11.10 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 29mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2"x16 |
| Typ gwintu | BSF |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Weight per set | 182 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 89mm millimetre |
| Średnica chwytu | 9mm millimetre |
| Długość części gwintowej | 29mm millimetre |
| Rozmiar gwintu | 1/2" x16 |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 7.1mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | BSF |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |