Zestaw gwintowników ręcznych 1/4"x26 BSF HSS calowych Sherwood SHR0851610D PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 1/4"x26 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851610D
Sherwood SHR-085-1610D
SHR0851610D
Zestaw gwintowników ręcznych 1/4"x26 BSF calowy HSS Sherwood SHR0851610D
SHR-085-1610D
SM.CK016,112,5ZLNE
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1610D |
| EAN13 Barcode | 5036140182240 |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 5.30 mm |
| Weight per set | 48 g |
| Square Size Across Flats | 5mm |
| Standard gwintu | BSF |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Number of Taps | 3 |
| Rozmiar gwintu | 1/4"x26 |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Finish/Coating | Bright |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość części gwintowanej | 19mm |
| Średnica chwytu | 6.3 mm |
| Długość całk. | 66mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 2B |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Seria | |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Smallest Tap Size |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 66mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6.3 mm |
| Długość części gwintowanej | 19mm |
| Rozmiar gwintu | 1/4" x26 |
| Liczba elementów | 3 |
| Finish/Coating | Bright |
| Standard gwintu | BSF |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |