Zestaw gwintowników ręcznych 1"x10 BSF HSS calowych Sherwood SHR0851710D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 1"x10 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851710D
Sherwood SHR-085-1710D
SHR0851710D
Zestaw gwintowników ręcznych 1"x10 BSF calowy HSS Sherwood SHR0851710D
SHR-085-1710D
SM.CK016,562,5ZLNE
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1710D |
| EAN13 Barcode | 5036140281257 |
| Typ gwintu | BSF |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Number of Taps | 3 |
| Rozmiar gwintu | 1"x10 |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Długość części gwintowej | 45mm |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Długość całkowita | 130mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Klasa | 2B |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Smallest Tap Size |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 130mm millimetre |
| Średnica chwytu | 18mm millimetre |
| Długość części gwintowej | 45mm millimetre |
| Rozmiar gwintu | 1" x10 |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | BSF |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |