Zestaw gwintowników ręcznych 3/16"x24 BSW HSS calowych Sherwood SHR0851340D PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 3/16"x24 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851340D
Sherwood SHR-085-1340D
SHR0851340D
KC-016,72,4ZN/SM.[NM]
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z ISO 529
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140182134 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 58mm |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 4mm |
| Oznaczenie | SHR-085-1340D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 3.70 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 16mm |
| Rozmiar gwintu | 3/16"x24 |
| Standard gwintu | BSW |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 8 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Numer produktu | |
| Liczba elementów | 3 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Standard gwintu | BSW |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |