Zestaw gwintowników ręcznych 3/4"x12 BSF HSS calowych Sherwood SHR0851690D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 3/4"x12 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851690D
Sherwood SHR-085-1690D
SHR0851690D
KC-016,375ZN/SM.[NM]
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140182301 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 112mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 11.2 mm |
| Oznaczenie | SHR-085-1690D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 15.50 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 37mm |
| Rozmiar gwintu | 3/4"x12 |
| Standard gwintu | BSF |
| UNSPSC | 27112806 |
| Weight per set | 427 g |