Zestaw gwintowników ręcznych M3 x0,35 HSS Sherwood SHR0850220D PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M3 x0,35 HSS Sherwood SHR0850220D
Sherwood SHR-085-0220D
SHR0850220D
KC-016,39,8ZN/SM.[NM]
Zestaw 3-sztukowy, Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140178953 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 2.50 mm |
| Oznaczenie | SHR-085-0220D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 2.65 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M3x0.35 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 3 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Numer produktu | |
| Liczba elementów | 3 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |