Zestaw gwintowników ręcznych M3 x0,5 HSS Sherwood SHR0850230D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M3 x0,5 HSS Sherwood SHR0850230D
Sherwood SHR-085-0230D
SHR0850230D
Zestaw gwintowników ręcznych M3 x0.5 HSS Sherwood SHR0850230D
SHR-085-0230D
SM.CK016,34,5ZLNE
Opis produktu
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529.(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny zdzierak, wykańczak
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529 |
| Kod EAN13 | 5036140178991 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Zawiera | Mocne opakowanie z tworzywa |
| Największy rozmiar gwintownika | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Zastosowanie do | Stal; aluminium; żeliwo; metale nieżelazne; metale; stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba rowków | 3 |
| Liczba gwintowników | 3 |
| Długość całk./opak. | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15mm |
| Najmniejszy rozmiar gwintu | |
| Typ gwintownika; typ gwintu | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Długość gwintu | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M3.0x0.50 |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 4g |