Zestaw gwintowników ręcznych M6 x0,75 HSS Sherwood SHR0850360D PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M6 x0,75 HSS Sherwood SHR0850360D
Sherwood SHR-085-0360D
SHR0850360D
SM.CK016,43,5ZLNE
Zestaw 3-sztukowy zawartość (po 1 szt.): wstępny zdzierak, wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140179707 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całk. | 66mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 5mm |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 5.20 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 19mm |
| Rozmiar gwintu | M6x0.75 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 17 g |