Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 6x0,0209 BA HSS calowych Sherwood SHR0851860D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 6x0,0209 BA HSS calowy Sherwood SHR0851860D
Sherwood SHR-085-1860D
SHR0851860D
Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 6x0.0209 BA calowy HSS Sherwood SHR0851860D
SHR-085-1860D
SM.CK016,84,8ZLNE
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa | 2B |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140182349 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 44.5 mm |
| Średnica chwytu | 2.80 mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 2.24 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1860D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 2.30 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 9.5 mm |
| Rozmiar gwintu | #6x0.0209" |
| Typ gwintu | BA |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Weight per set | 15 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 44.5mm |
| Średnica chwytu | 2.8mm |
| Długość części gwintowej | 9.5mm |
| Rozmiar gwintu | 6BA x 0.0209 |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | BA |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |