Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 8x32 UNC HSS calowych Sherwood SHR0850820D PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 8x32 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850820D
Sherwood SHR-085-0820D
SHR0850820D
Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 8x32 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850820D
SHR-085-0820D
SM.CK016,103,9ZLNE
Opis produktu
Zestaw 3-sztukowyZawartość (po 1 szt.): wstępny zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529 |
| Kod EAN13 | 5036140181892 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Zawiera | Mocne opakowanie z tworzywa |
| Największy rozmiar gwintownika | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Zastosowanie do | Stal; aluminium; żeliwo; metale nieżelazne; metale; stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba rowków | 3 |
| Liczba gwintowników | 3 |
| Długość całk./opak. | 53mm |
| Średnica chwytu | 4,5mm |
| Najmniejszy rozmiar gwintu | |
| Square Size Across Flats | 3.55mm |
| Rozmiar wiertła pod gwint | 3,5mm |
| Typ gwintownika; typ gwintu | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Długość gwintu | 13mm |
| Rozmiar gwintu | #8x32 |
| Rodzaj gwintu | UNC |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 7g |