Zestaw gwintowników ręcznych Nr.3x48 UNC HSSGT Sherwood SHR0850780D PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sherwood No.3x48 UNC HSSGT STR. FLUTE TAP SET SHR0850780D
Sherwood SHR-085-0780D
SHR0850780D Sherwood No.3x48 UNC HSSGT STR. FLUTE TAP SET
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0780D |
| EAN13 Barcode | 5036140388581 |
| Długość całk. | 44.5 mm |
| Średnica chwytu | 2.80 mm |
| Długość części gwintowanej | 9.5 mm |
| Square Size Across Flats | 2.24 mm |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 2.10 mm |
| Waga elementu | 3 g |
| Standard gwintu | UNC |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Number of Taps | 3 |
| Rozmiar gwintu | #3x48 |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Finish/Coating | Bright |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 2B |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Seria | |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Smallest Tap Size |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | mm |
| Długość części gwintowanej | mm |
| Rozmiar gwintu | No.3x48 |
| Liczba elementów | 3 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Standard gwintu | UNC |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |