Zestaw klucz udarowy 1/2" IWS500 z nasadkami 9-27mm Kobe KBE2702350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw klucz udarowy IWS500 1/2" z akcesoriami Kobe KBE2702350K KBE-270-2350K
- Rozmiar: 1/2"
- Akcesoria w zestawie: nasadki 9-27mm
- Moment obrotowy: max. 380Nm
- Prędkość bez obciążenia: 8400 /min.
- Przyłącze powietrza: 1/4" NPT
- Regulacja mocy: 10 pozycji
- W zestawie trwała walizka
Zestaw pakowany w walizce przeciwudarowej.
Zawartość: Klucz udarowy 1/2" IW500.
10x nasadki: 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 22, 24 i 27mm. Gwintowane wyjście, mini naolejacz, buteleczka oleju. Obudowa wykonana z jednego elementu aluminium, regulator mocy - 10 pozycji zmiana kierunku obrotu poprzez użycie kciuka. Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT dla węży 10mm, ciśnienie powietrza: 90psi, moment obrotowy: 300ft/lbs zużycie powietrza: 4cfm*, maks. wymiar śrub: 16mm.
Poziom hałasu: 88dBA.
Wibracje: 1.219m/s2.
Długość całkowita: 191mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140089198 |
| Prędkość bez obciążenia | 7000 rpm |
| Głębokość całk. | 100 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 4,37kg |
| Szerokość całk. | 280 |
| Supplier Part No. | 2702350K |
| UNSPSC Code | 27131501 |
| Waga elementu | 4.30 kg |