Zestaw kluczy 6-22mm oczkowych zapadkowych 7szt. Kennedy KEN5829730K
dostępny
Cena regularna:
625,70 zł
Cena regularna:
508,70 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy 6-22mm oczkowych zapadkowych 7szt. Kennedy KEN5829730K
Kennedy KEN-582-9730K
KEN5829730K
ZESTAW KLUCZY OCZKOWYCH ZAPADKOWYCH 6-22mm (7 SZT.) Kennedy
KEN-582-9730K
SM.CK016,325ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do użycia w miejscach o ograniczonym dostępie. Z wbudowanym mechanizmem zapadkowym dla zwiększenia prędkości i dwustronnemu działaniu które może być osiągnięte przez przesunięcie lewarka lub przez proste przekręcenie klucza na drugą
stronę. Wszystkie klucze zapadkowe wykonane są ze stali chromowo-wanadowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140137851 |
| Liczba elementów | 7 Metric |
| Supplier Part No. | 5829730K |
| UNSPSC Code | 27111726 |
| Waga elementu | 1300 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | mm |
| Size | 10 x 11 12 x 13 14 x 15 17 x 19 21 x 22 6 x 7 8 x 9mm |
| Liczba elementów | 7 |
| Size Range | 6 - 22mm |
| Spanner Type | Ratchet Spanner |
| Standard, norma | |
| Includes | (7) Spanners Wallet |
| Wykończenie, powłoka | |
| Rozmiar | Metryczny |