Zestaw kluczy 8-19mm nasadowych przegubowych dwustronnych 6szt. Kennedy KEN5823725K KEN-582-3725K
dostępny
Cena regularna:
488,90 zł
Cena regularna:
397,48 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy 8-19mm nasadowych przegubowych dwustronnych 6szt. Kennedy KEN5823725K KEN-582-3725K
Kennedy KEN-582-3725K
Klucze NASADKOWE przegubowe dwustronne 8-19mm (6szt.)
KEN-582-3725K
Opis produktu
Stworzone by dawać większą elastyczność i umożliwiać pracę w miejscach trudno dostępnych. Dwunastokątne. Wykonane z całkowicie wyszlifowanej stali chromowo-wanadowej. Wykonano zgodnie z: ANSI B107.5M.Zestaw 6-sztukowy
Zawartość: 8x9, 10x11, 12x14, 14x15, 16x17 i 18x19mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140131361 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Liczba sztuk lub elementów | 6 Bi-hexagon |
| Kod UNSPSC | 27111725 |
| Waga elementu | 1.40 kg |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Steel |
| Overall Length | 175 185 196 220 240 265 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Size | 10 x 11 12 x 13 14 x 15 16 x 17 18 x 19 8 x 9 mm millimetre in. inch |
| Number of Pieces | 6 |
| Size Range | 8 - 19 mm millimetre in. inch |
| Spanner Type | Socket Wrench |
| Standards Met | ANSI B107.5M. |
| Includes | (6) Spanners Wallet |
| Finish/Coating | Chrome Polished |
| Size System | Hexagon |
KEN5823725K
KLUCZE NASADKOWE PRZEGUBOWE DWUSTRONNE 8-19mm (6 SZT.) Kennedy
KEN-582-3725K
SM.CK016,245ZLNE
Narzędzia Cromwell