Zestaw kluczy nastawnych 100mm 200mm 300mm czernionych 4" 8" 12" z podziałką Kennedy KEN5010600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
401,80 zł
Cena regularna:
326,67 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy nastawnych 100mm 200mm 300mm 4" 8" 12" z podziałką Kennedy KEN5010600K
Kennedy KEN-501-0600K
Zestaw kluczy NASTAWNYCH z podziałka 4"/8"/12"
KEN-501-0600K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (wykończenie fosforanowe lub chromowane) dla zwiększenia siły i sztywności, szczęki poddane zostały działaniu wysokich temperatur dla zwiększenia żywotności produktu. Wysokiej jakości wykończenie narzędzia zapewnia dużą odporność na korozję. 22.5 stopniowy uskok części czołowej w celu uzyskania większej kontroli momentu obrotowego. Zwężający się zacisk dla poprawy dostępu do miejsc o ograniczonym dostępie. Równoległe zaciski z możliwością płynnego nastawiania i automatyczne blokowanie zapewniają ochronę przed przypadkowym otwarciem szczęki nawet w momencie przeładowania. Użyteczne dla przemysłu inżynieryjnego, samochodowego, lotniczego, rolnictwa, konserwacji i montażu.Dostosowane do: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN3117-1988, JIS B4604-1976.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Contents | 100, 200 & 300 |
| Kod EAN13 | 5036140018570 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 100/200/300mm |
| Długość | 4/8/12 in |
| Liczba sztuk lub elementów | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 243 |
| Waga całkowita | 1.14 |
| Szerokość całk./opak. | 335 |
| Nr produktu | 501-060 |
| Kod UNSPSC | 27111707 |
| Waga elementu | 1100g |
KEN5010600K
ZESTAW KLUCZY NASTAWNYCH Z podziałka 4"/8"/12" Kennedy
KEN-501-0600K
SM.CK016,240ZLNE
Narzędzia Cromwell