Zestaw kluczy nastawnych 200mm 300mm CrV chromowo-wanadowy 8" 12" 2szt. Yamoto YMT5012500K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
215,80 zł
Cena regularna:
175,45 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy nastawnych 200mm 300mm CrV chromowo-wanadowy CrVCH 8" 12" 2szt. Yamoto YMT5012500K
Yamoto YMT-501-2500K
YMT5012500K
ZESTAW KLUCZY NASTAWNYCH, CHROMOWO-WANADOWYCH 8"/12" (2 SZT) Yamoto
YMT-501-2500K
SM.CK016,178,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zwężający się zacisk dla poprawy dostępu domiejsc o ograniczonym, równoległe zaciski z możliwością płynnego nastawiania i automatyczne blokowanie zapewniają ochronę przed przypadkowym otwarciem szczęki nawet w momencie przeładowania.
Szczęki wykute za pomocą lasera dzięki czemu oferują one niepowtarzalną łatwość i szybkość w ustawieniu i korekcie szczęk. Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wnadowej dla zwiększenia siły i sztywności, szczęki poddane zostały działaniu wysokich temperatur dla zwiększenia żywotności produktu. Wysokiej jakości satynowego wykończenie narzędzia zapewnia dużą odporność na korozję. 22.5 stopniowy uskok części czołowej w celu uzyskania większej kontroli momentu obrotowego. Użyteczne dla przemysłu inżynieryjnego, samochodowego, lotniczego, rolnego, konserwacji i montażu.
Dopasowane do: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN3117-1988, JIS B4604-1976
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 398 |
| Szerokość całk. | 102 |
| Głębokość całk. | 18 |
| Waga | 0.90 |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-501-2500K |
| EAN13 Barcode | 5036140036307 |
| Contents | 200 and 300 mm |
| Waga elementu | 1020 g |
| Liczba elementów | 2 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 200 300 mm 8 12" cal |
| Numer produktu | |
| To Suit | |
| Type | Adjustable Wrench Set |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 2 |
| Maximum Jaw Capacity | 25 35 mm 1 1-3/8" cal |
| Standard, norma | ISO 6787-1982 ASME B.107.8M-1996 BS 6333-199405 DIN3117-1988 JIS B4604-1976 ISO 6787:1982 |
| Includes | 200 300 |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Heat treated jaws Corrosion-resistant Graduated Scale |
| Finish/Coating | Satin |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | 22.5 ° stopni |
| Compatible Wrench Size | mm |
| Angle of Head Offset | ° stopni |
| Grubość szczęk | Standard |