Zestaw kluczy oczkowych 4w1 z grzechotką 8-19mm w etui Kennedy KEN5826860K PRO20
dostępny
Cena regularna:
498,80 zł
Cena regularna:
405,53 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
4-IN-1 RATCHET RING REVERSIBLE SPANNER SET 3PC Kennedy KEN5826860K
Kennedy KEN-582-6860K
KEN5826860K
4-IN-1 RATCHET RING REVERSIBLE SPANNER SET 3PC Kennedy
KEN-582-6860K
SM.CK016,255ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dwustronne klucze z grzechotką z 4 rozmiarami każdy. Mechanizm dźwigni grzechotki o 72 zębach pozwala na obrót tylko o 5° co pomaga w w trudno dostępnych miejscach. Wykonane z wyskogatunkowej stali chromowo-wanadowej wypolerowanej na lustro, aby uniemożliwić osad oleju czy brudu na kluczach.
Zestaw 3-sztukowy
Najpopularniejsze wymiary (12) w tylko 3 kluczach, 8 - 19mm. Dostarczony w zwijanym etui.
Wymiary (każdy klucz): 8, 10, 12 i 13mm. 9, 11, 14 i 15mm. 16, 17, 18 i 19mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140233232 |
| Liczba elementów | 3 Metric |
| Supplier Part No. | 5826860K |
| UNSPSC Code | 27111726 |
| Waga elementu | 510 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | mm |
| Size | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 8 9mm |
| Liczba elementów | 3 |
| Size Range | 8 - 19mm |
| Spanner Type | Ring Spanner |
| Standard, norma | |
| Includes | (3) Spanners Wallet |
| Wykończenie, powłoka | Wykończenie lustrzane |
| Rozmiar | Metryczny |