Zestaw kluczy płaskich 6-19mm 7szt. dwustronnych CrV chromowo-wanadowych Senator SEN5824830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
6-19mm CH/VANADIUM O/E SPANNER SET 7PC Senator SEN5824830K
Senator SEN-582-4830K
SEN5824830K
6-19mm CH/VANADIUM O/E SPANNER SET 7PC Senator
SEN-582-4830K
SM.CK016,43,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z matowym wykończeniem, główka odchylona pod kątem 15°. Zgodne z normą DIN 3113. Rozmiary 6-32 mm.
Zestawy 7-sztukowy.
Zestaw 7-sztukowy metryczny: 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17 and 18 x 19mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111726 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | SEN-582-4830K |
| EAN13 Barcode | 5036140257313 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | mm |
| Size | 10 x 11 12 x 13 14 x 15 16 x 17 18 x 19 6 x 7 8 x 9mm |
| Liczba elementów | 7 |
| Size Range | 7 - 19mm |
| Spanner Type | Open Ended Spanner |
| Standard, norma | DIN 3110 |
| Includes | (7) Spanners Wallet |
| Wykończenie, powłoka | Matte |
| Rozmiar | Metryczny |