Zestaw kluczy płaskich 6-19mm 7szt. dwustronnych ze stali chromowo-wanadowej Yamoto MTM YMT5823930K YMT-582-3930K SPC-19 PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy płaskich 6-19mm 7szt. dwustronnych ze stali chromowo-wanadowej Yamoto YMT5823930K YMT-582-3930K
Yamoto YMT-582-3930K
YMT5823930K
6-19mm CH/VANADIUM O/E SPANNER SET 7PC Yamoto YMT5823930K
Yamoto YMT-582-3930K
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z błyszczącym wykończeniem, główka odchylona pod kątem 15°. Zgodne z normą DIN 3113. Rozmiary 6-32 mm.
Zestawy 7-sztukowy
Zestaw 7-sztukowy metryczny: 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17 and 18 x 19mm.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140257320 |
| Supplier Part No. | YMT-582-3930K |
| UNSPSC Code | 27111726 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | |
| Model, kod produktu | |
| Size | 10 x 11 12 x 13 14 x 15 16 x 17 18 x 19 6 x 7 8 x 9mm |
| Liczba elementów | 7 |
| Size Range | 6 - 19mm |
| Spanner Type | Open Ended Spanner |
| Standard, norma | DIN 3110 |
| Includes | (7) Spanners Wallet |
| Finish/Coating | Mirror Finish |
| Size System | Metryczny |
SM.CK016,72,5ZLNE