Zestaw kluczy płasko-oczkowych 8-19mm z podwójnym mechanizmem zapadkowym 8szt. Yamoto YMT5820490K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
135,17 €
Cena regularna:
109,90 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy płasko-oczkowych 8-19mm z podwójnym mechanizmem zapadkowym 8szt. Yamoto YMT5820490K
Yamoto YMT-582-0490K
YMT5820490K
8-19mm DOUBLE RATCHET COMBINATION SPANNER SET 8-PC Yamoto YMT5820490K
Yamoto YMT-582-0490K
SM.CK016,740ZLNE
8, 10, 12, 13,
14, 15, 17
i 19.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111726 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-0490K |
| EAN13 Barcode | 5036140254138 |
| Liczba elementów | 8 Metric |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całk. | mm |
| Numer produktu | |
| Rozmiar | 10 12 13 14 15 17 19 8 mm |
| Liczba elementów | 8 |
| Size Range | 8 - 19 mm |
| Spanner Type | Ratchet Combination |
| Standard, norma | ASME B107.100-2010 |
| Includes | (8) Spanners Wallet |
| Finish/Coating | Mirror Finish |
| System pomiarowy | Metryczny |