Zestaw kluczy rurkowych 6-19mm 7szt. Kennedy KEN5811450K KEN-581-1450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy rurkowych 6-19mm 7szt. Kennedy KEN5811450K KEN-581-1450K
- Zakres: 6-19mm
- Liczba sztuk: 7szt.
- Rozmiary w zestawie: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17 i 18x19mm
- Rodzaj: zestaw metryczny
- Wykonane z wysokiej jakości stalowych tub.
- Ocynkowane pokrycie chroni przed korozją
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140017238 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Liczba elementów | 7 |
| Supplier Part No. | 5811450K |
| UNSPSC Code | 27111723 |
| Waga elementu | 600g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Type | Box Spanner Set |
| Rozmiary | 10 x 11 12 x 13 14 x 15 16 x 17 18 x 19 6 x 7 8 x 9mm |
| Liczba elementów | 7 |
| Zawiera | Pręt poprzeczny |