Zestaw latarki LED w aluminiowej obudowie z bateriami Edison EDI9042922K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2 LED ALU TORCHES C/W 4-PKS AA BATTERIES KIT Edison EDI9042922K
Edison EDI-904-2922K
EDI9042922K
2 LED ALU TORCHES C/W 4-PKS AA BATTERIES KIT Edison
EDI-904-2922K
SM.CK016,107,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Posiada 6 super jasnych białych diod LED. Trwałość diod LED 100.000 godzin. Żywotność baterii do 50 godzin (ciągłe zapalenie). Obudowa precyzyjnie maszynowo wykonczona o wysokiej wytrzymałości ze stopu aluminium. Satynowe czarne wykończenie. Wodoodporne. W komplecie z paskiem na rękę. Wszystkie połączenia uszczelnione z "O" pierścieniami. Fachowo zaprojektowane i doskonale wyważone, aby zapewnić wiele lat pracy. Stosować baterie 2 x "AA", dostarczane oddzielnie - Numer Katalogowy: EDI-904-3020K (zestaw 4 sztuki).
Waga: 135g.
Aluminium = Aluminium
Black Satin = Czarna satyna
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Batteries Required | 4x Pks AA Incl. |
| Producent | Edison |
| EAN13 Barcode | 5036140326231 |
| eCl@ss Code | 27119001 |
| Finish Colour | Aluminium |
| Długość | 175 mm |
| Supplier Part No. | 9042922K |
| UNSPSC Code | 39101600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Battery Size | AA |
| Candle Power | |
| Kolor | Silver |
| Lumens | lm lumen |
| Długość całkowita | 175mm |
| Voltage | 1.5 V voltage |
| Waga | 135 g gram kg |
| Bulb Type | LED |
| Beam Distance | m metre |
| Battery Life | 50 hr hour min. minute |
| Case Material | Aluminium |
| Battery Type | Alkaline |
| Number of Batteries | 2 |
| IP Rating | |
| Beam Features | |
| Rechargeable |