Zestaw malarski mini 4szt. Kennedy KEN5334140K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
100mm/4" MINI ROLLER SET4-PCE EMULSION/GLOSS Kennedy KEN5334140K
Kennedy KEN-533-4140K
KEN5334140K
100mm/4" MINI ROLLER SET4-PCE EMULSION/GLOSS Kennedy
KEN-533-4140K
SM.CK016,10,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dostarczony z uchwytem i kuwet?„.... Zawiera wa?...‚ek o szeroko?...›ci 100mm z piank?„... o du?...Â?ej g?„™sto?...›ci oraz wa?...‚ek z tkaniny do farby emulsyjnej 100mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140250857 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Liczba elementów | 4 |
| Size | 100 (4") mm |
| Supplier Part No. | 5334140K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | |
| Head Type | Single Arm |
| Tray Material | Plastic |
| Typ | Roller and Tray Set |
| Liczba elementów | 4 |
| Tray Width | 148mm cm centimetre |
| Includes | Foam Roller Handle Sleeve Tray |
| Handle Material | Plastic |
| Compatible Materials | Emulsion Gloss Paint |
| Head Material | Stal |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface Smooth Surface |
| Arm Length | Mini Arm |
| Roller Length | 100mm 4" cal |
| Roller Core Diameter | 5.29mm |
| Roller Material | Foam Polyester |
| Roller Pile Length | Medium |
| Tray Length | 295mm cm centimetre |