Zestaw wierteł płaskich do drewna 3/8"-1" 6szt. Kennedy KEN5974300K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wierteł płaskich do drewna 3/8"-1" 6szt. Kennedy KEN5974300K
Kennedy KEN-597-4300K
Zestaw wierteł płaskich do drewna 3/8"-1" (6 szt.)
KEN-597-4300K
Opis produktu
Wykute z wysokiej jakości stali z otworem umożliwiającym odprowadzanie odpadków i ostrym szlifowanym ostrzem wstępnym. Szlifowane na szlifierkach bezkłowych.Część płaska tez szlifowana. Do tworzenia otworów w laminatach i drewnie. 6mm sześciokątny trzpień w celu zabespieczenia przed poślizgiem przy większych prędkościach pracy. Zawarte w etui.Zawartość: 9 (3/8”), 13 (1/2”), 16 (5/8”), 19 (3/4”), 22 (7/8”) i 25mm (1”).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bit Material | Steel |
| Bit Type | Flat Bit Set |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Centre Type | Solid |
| Compatible Material | Laminate; Wood |
| Średnica skrawania | 9; 13; 16; 19; 22; 25mm |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right-hand |
| Drilling Depth | 125mm |
| Kod EAN13 | 5036140144309 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| For Use With | Bench Drills; Pillar Drills; Hand & Power Drills |
| Zawiera | Wallet |
| Number of Spurs | 2 |
| Długość całk./opak. | 160 (2); 165; 170 (3)mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Shank Shape | Hexagon |
| Nr produktu | KEN-597-4300K |
| Kod UNSPSC | 27111537 |
KEN5974300K
ZESTAW WIERTEL PLASKICH do drewna 3/8"-1" (6 SZT) Kennedy
KEN-597-4300K
SM.CK016,49ZLNE
Narzędzia Cromwell