Zestawy pilników ślusarskich 200mm 4szt. 8" Senator SEN0309520K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestawy pilników ślusarskich 200mm 4szt. 8" Senator SEN0309520K
Senator SEN-030-9520K
SEN0309520K
8" (200mm) 4-PCE ENGINEERS FILE SET Senator SEN0309520K
SEN-030-9520K
KC-016,45,1ZN/SM.[NM]
Zawartość (po 1 sztuce): Nacięcie 1: płaski, nacięcie 2: płasko-zbieżny, okragły i półokrągly.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140073272 |
| ecl@ss | 21042101 |
| Liczba elementów | 4 |
| Set Size | 200 mm |
| Set Size | 8" cal |
| Oznaczenie | SEN-030-9520K |
| UNSPSC | 27111900 |