Zestawy pilników ślusarskich 250mm 4szt. 10" Senator SEN0309530K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestawy pilników ślusarskich 250mm 4szt. 10" Senator SEN0309530K
Senator SEN-030-9530K
SEN0309530K
10" (250mm) 4-PCE ENGINEERS FILE SET Senator SEN0309530K
SEN-030-9530K
SM.CK016,59,3ZLNE
Wybór popularnych pilników ślusarskich potrzebnych do zdzierania i okrawania szerokiej gamy materiałów. Pilniki mają podwójne nacięcia do szybkiego zdzierania. Idealne do warsztatu i garażu. Wykonane zgodnie z BS498:1990 & American Federal Standard GGG-F-3256.
Zawartość (po 1 sztuce): Nacięcie 1: płaski, nacięcie 2: płasko-zbieżny, okragły i półokrągly.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140073289 |
| eCl@ss Code | 21042102 |
| Liczba elementów | 4 |
| Set Size | 10" cal |
| Set Size | 250 mm |
| Supplier Part No. | SEN-030-9530K |
| UNSPSC Code | 27111905 |