Złączka 22mm do cewek zaworów Kennedy KEN2945700A PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka 22mm do cewek zaworów Kennedy KEN2945700A
Kennedy KEN-294-5700A
KEN2945700A
22mm DIN CONNECTOR FOR SOLENOID COILS Kennedy
KEN-294-5700A
KC-016,6,8ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wymiar nominalny: 22mm.
Do użytku ze wszystkimi cewkami wg DIN 43650. IP65 - EN 60529
Rozmiar kabla: M16 x 1,5.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140293076 |
| ecl@ss | 27292104 |
| Oznaczenie | KEN-294-5700A |
| Supply Voltage | 0 ~ 250 V |
| UNSPSC | 40141600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Coils for Solenoid Valves |
| Temperature Range | °C Celsius |
| Rozmiar gwintu | 22mm |
| Thread Type | Female |
| Voltage | 250 V voltage |
| Waga elementu | g gram |
| Pressure Range | BAR bar (pressure) |
| Standard, norma | EN 60529 |
| Body Material | Polypropylene |
| Standard gwintu | ISO Metric |
| Additional Features | Cable Diameter 6-8mm Cable Fitting M16 x 1.5 Maximum Current 10A Suitable with all makes of DIN 43650 Coils |