Złączka SafeFlow 3/8" BSPT z gwintem wewnętrznym SC21EF PCL PCL2594521B PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka SafeFlow 3/8" BSPT z gwintem wewnętrznym SC21EF PCL PCL2594521B
PCL PCL-259-4521B
PCL2594521B
SC21EF 3/8" BSPT SAFEFLOW FEMALE COUPLING PCL
PCL-259-4521B
SM.CK016,78,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Złączki i redukcje XF wyróżniają się doskonałymi charakterystykami przepływu, co zapewnia dobre zasilanie powietrzem i zwiększoną wydajność narzędzi w warsztacie. Stalowa konstrukcja z pokryciem przeciwkorozyjnym zapewnia długi okres użytkowania. Duży przepływ - 130cfm przy 100lbf/in?, zapewnia zwiększoną wydajność narzędzi. Stalowy występ zapobiega przypadkowemu rozłączeniu.
Średnica otworu: 7,4mm.
Przepływ przy 6b ar: 2200l/min przy spadku ciśnienia 0,5 bar. Maksymalne ciśnienie pracy: 35 bar. (508lbf/in?).
Temperatura pracy: -40°C do 100°C.
Złączki i redukcje XF wyróżniają się doskonałymi charakterystykami przepływu, co zapewnia dobre zasilanie powietrzem i zwiększoną wydajność narzędzi w warsztacie. Stalowa konstrukcja z pokryciem przeciwkorozyjnym zapewnia długi okres użytkowania. Duży przepływ - 130cfm przy 100lbf/in?, zapewnia zwiększoną wydajność narzędzi. Stalowy występ zapobiega przypadkowemu rozłączeniu.
Średnica otworu: 7,4mm.
Przepływ przy 6b ar: 2200l/min przy spadku ciśnienia 0,5 bar. Maksymalne ciśnienie pracy: 35 bar. (508lbf/in?).
Temperatura pracy: -40°C do 100°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | PCL |
| EAN13 Barcode | 5014875332635 |
| eCl@ss Code | 37110391 |
| Supplier Part No. | SC21EF |
| UNSPSC Code | 27131600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | SC21EF |
| Rozmiar gwintu | 3/8" in |
| Thread Type | Female |
| Pressure Range | 14 bar bar |
| Operating Temperature Range | -40 to +100 °C degree Celsius |
| Typ gwintu | BSPT |
| Maximum Working Pressure | 14 bar bar |