Złączka Vertex 1/4" BSP z gwintem zewnętrznym AC91CM PCL PCL2591983D PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka Vertex 1/4" BSP z gwintem zewnętrznym AC91CM PCL PCL2591983D
PCL PCL-259-1983D
PCL2591983D
Złączka 'VERTEX' z gwintem zewnętrznym AC91CM 1/4" BSP PCL
PCL-259-1983D
SM.CK016,34,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Takie jak typu "Standard", opisane powyżej lecz o wydłużonym profilu, z dwustopniową blokadą i dodatkowym kołnierzem chroniącym przed wnikaniem brudu. Zaprojektowane do węży typu ruchomego.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131600 |
| eCl@ss Code | 37110391 |
| Producent | PCL |
| Supplier Part No. | AC91CM |
| EAN13 Barcode | 5014875331003 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | AC91CM |
| Rozmiar gwintu | R1/4" " cal |
| Thread Type | Male |
| Type | Double Action |
| Thread Sizes Male | 1/4" |
| Thread Sizes Female | Rp 1/4" |
| Pressure Range | 14 bar bar |
| Tube Size | 4.8 mm |
| Maximum Flow Rate | 43 CFM cubic feet per minute |
| Surface Finish | Nickel-plated |
| Operating Temperature Range | -40 to 100 °C degree Celsius |