Złączka do węża pneumatycznego typu T 8mm KT8 Kennedy KEN2915720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka do węża pneumatycznego typu T 8mm KT8 Kennedy KEN2915720K
Kennedy KEN-291-5720K
KEN2915720K
KT8 KEN-FIT TEE 8mm Kennedy
KEN-291-5720K
KC-016,13,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140292376 |
| ecl@ss | 21069190 |
| Model Number | KT8 |
| Rozmiar | 8 mm |
| Oznaczenie | KEN-291-5720K |
| UNSPSC | 27131600 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Numer produktu | MPE-8 |
| Typ produktu | Equal Tee |
| Rozmiar gwintu | in. inch |
| Thread Type | |
| Waga elementu | g gram |
| Pressure Range | -0.9 to +10 BAR bar |
| Tube Size | 8mm |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | |
| Operating Temperature Range | -20 to +70°C degree Celsius |
| Connection Type | Tube x Tube x Tube |
| Tubing Outside Diameter | 8mm |