Złączka kątowa 10mm KEC10 Kennedy KEN2912730K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka kątowa 10mm KEC10 Kennedy KEN2912730K
Kennedy KEN-291-2730K
KEN2912730K
Złączka kątowa KEC10 10mm Kennedy
KEN-291-2730K
SM.CK016,12,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szybka i prosta metoda wsuwania do węży, lekka kompaktowa konstrukcja, wypróbowany system podtrzymujący przewody, uszczelka gwintu możliwa do ponownego użytku. Konstrukcja wykonana jest z niklowanego mosiądzu, żywicy acetylowej, podtrzymujący pierścień stalowy, uszczelka nitrylowa oraz pierścień z żywicy acetylowej.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131613 |
| eCl@ss Code | 27294290 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2912730K |
| EAN13 Barcode | 5036140105102 |
| Model Number | KEC10 |
| Size | 10 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Brass |
| Product Number | |
| Rozmiar gwintu | |
| Thread Type | |
| Waga elementu | g |
| Size | 10 - 10 mm |
| Thread Sizes Male | in. inchmm |
| Thread Sizes Female | in. inchmm |
| Tube Size | mm |
| Surface Finish | Nickel-plated |
| Operating Temperature Range | -20°C to +70°C ° degree |
| Connection Type | Tube x Tube |
| Additional Features |