Złączka kątowa 12mm KEC12 Kennedy KEN2912740K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka kątowa 12mm KEC12 Kennedy KEN2912740K
Kennedy KEN-291-2740K
KEN2912740K
Złączka kątowa KEC12 12mm Kennedy
KEN-291-2740K
SM.CK016,13,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szybka i prosta metoda wsuwania do węży, lekka kompaktowa konstrukcja, wypróbowany system podtrzymujący przewody, uszczelka gwintu możliwa do ponownego użytku. Konstrukcja wykonana jest z niklowanego mosiądzu, żywicy acetylowej, podtrzymujący pierścień stalowy, uszczelka nitrylowa oraz pierścień z żywicy acetylowej.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131613 |
| eCl@ss Code | 27294290 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2912740K |
| EAN13 Barcode | 5036140105119 |
| Model Number | KEC12 |
| Size | 12 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Brass |
| Product Number | |
| Rozmiar gwintu | |
| Thread Type | |
| Waga elementu | g |
| Size | 12 - 12 mm |
| Thread Sizes Male | in. inchmm |
| Thread Sizes Female | in. inchmm |
| Tube Size | mm |
| Surface Finish | Nickel-plated |
| Operating Temperature Range | -20°C to +70°C ° degree |
| Connection Type | Tube x Tube |
| Additional Features |