Złączka kątowa z gwintem zewnętrznym 6mm G1/4 KEC6-2MP Kennedy KEN2912940K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka kątowa z gwintem zewnętrznym 6mm - G1/4 KEC6-2MP Kennedy KEN2912940K
Kennedy KEN-291-2940K
KEN2912940K
KC-016,10,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Zakres ciśnienia: -0.9bar min do +10bar max.
Zakres temperatury: min. -20°C do +maks. 70°C.
Materiał węży: nylonowe, poliuretanowe.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140105218 |
| ecl@ss | 27294290 |
| Model Number | KEC6-2MP |
| Rozmiar | 6 - G1/4 |
| Oznaczenie | KEN-291-2940K |
| UNSPSC | 27131613 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Brass |
| Numer produktu | |
| Rozmiar gwintu | |
| Thread Type | |
| Waga elementu | g gram |
| Rozmiar | 6 - G1/4mm |
| Thread Sizes Male | 1/4 in. inchmm |
| Thread Sizes Female | in. inchmm |
| Tube Size | 6mm |
| Surface Finish | Nickel-plated |
| Operating Temperature Range | -20°C to +70°C° stopni |
| Connection Type | Tube x BSPP |
| Additional Features |