Złączka kątowa z gwintem zewnętrznym stożkowym 12mm G3/8 KEC12-3MT Kennedy KEN2913240K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka kątowa z gwintem zewnętrznym stożkowym 12mm - G3/8 KEC12-3MT Kennedy KEN2913240K
Kennedy KEN-291-3240K
KEN2913240K
Złączka kątowa z gwintem zew. stożkowym KEC12-3MT 12mm - G3/8 Kennedy
KEN-291-3240K
SM.CK016,16,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szybka i prosta metoda wsuwania do węży, lekka kompaktowa konstrukcja, wypróbowany system podtrzymujący przewody, uszczelka gwintu możliwa do ponownego użytku. Konstrukcja wykonana jest z niklowanego mosiądzu, żywicy acetylowej, podtrzymujący pierścień stalowy, uszczelka nitrylowa oraz pierścień z żywicy acetylowej.
Zakres ciśnienia: -0.9bar min do +10bar max.
Zakres temperatury: min. -20°C do +maks. 70°C.
Materiał węży: nylonowe, poliuretanowe.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131613 |
| eCl@ss Code | 27294290 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2913240K |
| EAN13 Barcode | 5036140105331 |
| Rozmiar | 12 - G3/8 |
| Model Number | KEC12-3MT |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Brass |
| Numer produktu | |
| Rozmiar gwintu | |
| Thread Type | |
| Waga elementu | g |
| Rozmiar | 12 - G3/8 mm |
| Thread Sizes Male | 3/8 in. inchmm |
| Thread Sizes Female | |
| Tube Size | 12 mm |
| Surface Finish | Nickel-plated |
| Operating Temperature Range | -20°C to +70°C ° stopni |
| Connection Type | Tube x BSPP |
| Additional Features |