Złączka prosta 12mm Kennedy KEN2912240K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Złączka prosta 12mm KEN2912240K
Kennedy KEN-291-2240K
KEN2912240K Kennedy Złączka PROSTA, KC12 KEN-FIT 12mm
Szybka i prosta metoda wsuwania do węży, lekka kompaktowa konstrukcja, wypróbowany system podtrzymujący przewody, uszczelka gwintu możliwa do ponownego użytku. Konstrukcja wykonana jest z niklowanego mosiądzu, żywicy acetylowej, podtrzymujący pierścień stalowy, uszczelka nitrylowa oraz pierścień z żywicy acetylowej.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131600 |
| eCl@ss Code | 27294290 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2912240K |
| EAN13 Barcode | 5036140342941 |
| Model Number | KC12 |
| Size | 12 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Plastic |
| Długość całk. | 47.8 mm |
| Product Number | MPU-12 |
| Rozmiar gwintu | in. inch 12 mm |
| Thread Type | in. inchcm? square centimetre |
| Waga elementu | 22g |
| Thread Sizes Male | in. inchmm |
| Thread Sizes Female | in. inchmm |
| Pressure Range | bar bar |
| Tube Size | 12 mm |
| Surface Finish | Spray Coated |
| Operating Temperature Range | °C degree Celsius |
| Connection Type | Tube x Tube |