Złączka typu T z gwintem zewnetrznym stożkowym 8mm - G1/4 KTB8-2MT Kennedy KEN2916560K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka typu T z gwintem zewnętrznym stożkowym 8mm - G1/4 KTB8-2MT Kennedy KEN2916560K
Kennedy KEN-291-6560K
KEN2916560K
Złączka typu T z gwintem zew. stozk. KTB8-2MT 8mm - G1/4 Kennedy
KEN-291-6560K
SM.CK016,16,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szybka i prosta metoda wsuwania do węży, lekka kompaktowa konstrukcja, wypróbowany system podtrzymujący przewody, uszczelka gwintu możliwa do ponownego użytku. Konstrukcja wykonana jest z niklowanego mosiądzu, żywicy acetylowej, podtrzymujący pierścień stalowy, uszczelka nitrylowa oraz pierścień z żywicy acetylowej.
Zakres ciśnienia: -0.9bar min do +10bar max.
Zakres temperatury: min. -20°C do +maks. 70°C.
Materiał węży: nylonowe, poliuretanowe.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131600 |
| eCl@ss Code | 21069190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2916560K |
| EAN13 Barcode | 5036140105713 |
| Model Number | KTB8-2MT |
| Rozmiar | 8 - G1/4 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Numer produktu | RP70K1408 |
| Typ produktu | |
| Rozmiar gwintu | 1/4" cal |
| Thread Type | |
| Waga elementu | g |
| Pressure Range | bar bar |
| Tube Size | mm |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | |
| Operating Temperature Range | °C degree Celsius |
| Connection Type | |
| Tubing Outside Diameter | 8 mm |