Złączka z zaworem kulowym M5-M5 F-F Kennedy KEN2597440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka z zaworem kulowym M5-M5 F-F Kennedy KEN2597440K
Kennedy KEN-259-7440K
KEN2597440K
VNR5FF NON-RETURN VALVE M5-M5 F-F Kennedy
KEN-259-7440K
SM.CK016,28,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Złączka bez odwortu, z gwintem wewnętrznym z obu stron
Zakres ciśnienia: +2 do +8bar.
Zakres temperatury: -25 do +90°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140290259 |
| Model Number | VNR5FF |
| Size (mm) | M5 - M5 |
| Supplier Part No. | 2597440K |
| UNSPSC Code | 40141622 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maximum Pressure | MPa megapascal |
| Typ produktu | Non-Return Valve |
| Temperature Range | -25 - +90 °C degree Celsius |
| Rozmiar gwintu | M5mm |
| Thread Type | Female |
| Waga elementu | g |
| Size | M5 - M5 |
| Typ gwintu | BSP Parallel = G |