Złączka-zawór dławiący prosty 8mm KFR8 Kennedy KEN2913830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka-zawór dławiący prosty 8mm KFR8 Kennedy KEN2913830K
Kennedy KEN-291-3830K
KEN2913830K
Złączka zawór dławiący prosty KFR8 8mm Kennedy
KEN-291-3830K
SM.CK016,46,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szybka i prosta metoda wsuwania do węży, lekka kompaktowa konstrukcja, wypróbowany system podtrzymujący przewody, uszczelka gwintu możliwa do ponownego użytku. Konstrukcja wykonana jest z niklowanego mosiądzu, żywicy acetylowej, podtrzymujący pierścień stalowy, uszczelka nitrylowa oraz pierścień z żywicy acetylowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2913830K |
| EAN13 Barcode | 5036140105379 |
| Model Number | KRF-6 |
| Size | 8 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Długość | m metre |
| Materiał | Brass Stainless Steel |
| Suitable For | |
| Typ | |
| Size | 8mm |
| Standard, norma | |
| Additional Features |