Znacznik cyfrowy 6 2,5mm Kennedy KEN5605170K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy No.6 2.5mm znacznik KEN5605170K
Kennedy KEN-560-5170K
KEN5605170K Kennedy No.6 2.5mm znacznik
2.5mm Individual Numeric Characters
Font Size 2.5mm
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112305 |
| eCl@ss Code | 21040704 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5605170K |
| EAN13 Barcode | 5036140341722 |
| Numeric Character | No.6 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość znaku | 2.5 mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Długość całk. | 71 mm |
| Product Number | |
| Set Description | |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Nickel Plated |
| Stamp Type | Hand Stamp |
| Character Description | 6 |
| Impression Letter Type | Positive Indent Low Stress |