Znacznik cyfrowy 8 wysokość 5mm Kennedy KEN5605490K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5.0mm Individual Numeric Characters KEN-560-5490K
Font Size 5.0mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140346352 |
| eCl@ss Code | 21040704 |
| Numeric Character | No.8 |
| Supplier Part No. | 5605490K |
| UNSPSC Code | 27112305 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość znaku | 5.0mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Długość całkowita | 75mm |
| Set Description | |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Nickel Plated |
| Stamp Type | Hand Stamp |
| Character Description | 8 |
| Impression Letter Type | Positive Indent Low Stress |