Znacznik literowy A 10mm Kennedy KEN5606289K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Znacznik literowy A 10mm KEN5606289K
Kennedy KEN-560-6289K
KEN5606289K Znacznik literowy A 10mm S.O.C. PUNCH
10.0mm Individual Alphabetical Characters
Font Size 10.0mm
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112305 |
| eCl@ss Code | 21040704 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5606289K |
| EAN13 Barcode | 5036140352261 |
| Alphabetical Character | A |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość znaku | 10mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Długość całk. | 92 mm |
| Product Number | |
| Set Description | |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Nickel Plated |
| Stamp Type | Hand Stamp |
| Character Description | A |
| Impression Letter Type | Positive Indent Low Stress |