Znacznik literowy R 8mm Kennedy KEN5606279K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Znacznik literowy R 8mm KEN5606279K
Kennedy KEN-560-6279K
KEN5606279K Znacznik literowy R 8mm S.O.C. PUNCH
8.0mm Individual Alphabetical Characters
Font Size 8.0mm
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112305 |
| eCl@ss Code | 21040704 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5606279K |
| EAN13 Barcode | 5036140342347 |
| Alphabetical Character | R |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość znaku | 8mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Długość całk. | 80 mm |
| Product Number | |
| Set Description | |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Nickel Plated |
| Stamp Type | Hand Stamp |
| Character Description | R |
| Impression Letter Type | Positive Indent Low Stress |