Zwijak węży 10mm 20m pneumatycznych i węży do wody Kobe KBE2581120K KBE-258-1120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zwijak węży 10mm 20m pneumatycznych i węży do wody Kobe KBE2581120K KBE-258-1120K
Kobe KBE-258-1120K
KBE2581120K
20mx10mm RETRACTABLE RUBBER AIR HOSE REEL Kobe KBE2581120K
Kobe KBE-258-1120K
SM.CK016,519,1ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140237896 |
| Model, kod produktu | KHR105 |
| Supplier Part No. | 2581120K |
| UNSPSC Code | 40142002 |
| Working Pressure | 18-54 BAR |
| Working Pressure | 261-783 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Długość | 20 m metre ft foot |
| Materiał | Rubber |
| Model, kod produktu | KHR102 |
| Inside Diameter | 10.0mm |
| Maximum Working Pressure | 260 PSI pounds per square inch 18 BAR bar |
| Outer Diameter |