Bit do wkrętaka spiralnego z grzechotką 5,5mm bemol Kennedy KEN5728820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5.5mm FLAT M/DUTY SCREWDRIVER BIT - KEN5728160K Kennedy KEN5728820K
Kennedy KEN-572-8820K
KEN5728820K
5.5mm FLAT M/DUTY SCREWDRIVER BIT - KEN5728160K Kennedy
KEN-572-8820K
SM.CK016,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe końcówki do wkrętaków z grzechotką Kennedy (KEN-572-8160K)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bit Material | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Bit Type | Slotted |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140227521 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Do użycia z | Spiral Ratchet Screwdrivers |
| Supplier Part No. | 5728820K |
| Tip Size | 5.50 mm |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | |
| Długość ostrza | mm |
| Handle Length | mm |
| Długość całkowita | mm |
| Tip Size | 5.50mm |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | |
| Handle Material | |
| Bit Type | Slotted |
| Special Features | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Blade Shape |