Bloczki stalowe równoległe HGP103 10x20x100mm (2) Oxford Precision OXD3724100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bloczki stalowe równoległe HGP103 10x20x100mm (2) Oxford Precision OXD3724100K
Oxford Precision OXD-372-4100K
OXD3724100K
Bloczki stalowe równoległe HGP103 10x20x100mm (2) Oxford OXD3724100K
OXD-372-4100K
Hartowane i szlifowane równoległe bloczki stalowe do pracy warsztatowej. Dostarczane w parach do pakowania lub prostowania elementów przed obróbką w narzędziowniach lub warsztatów mechanicznych. Twardość: HRC:58 - 62. Precyzja: ±0.005mm.
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Oxford |
| EAN13 Barcode | 5036140155534 |
| eCl@ss Code | 21170207 |
| Wysokość całkowita | 100 mm |
| Długość całkowita | 10 mm |
| Szerokość całk. | 20 mm |
| Supplier Part No. | 3724100K |
| UNSPSC Code | 41111600 |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | 10 mm |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Szerokość całk. | 20 mm |
| Model, kod produktu | SU26-1020-100 |
| Type | Precision Parallels |
| Waga | kg kilogram |
| Accuracy | ±0.005 mm |
| Liczba elementów | 1 PR |
| Hardness | 58 - 62 |
| Standard, norma | |
| Includes | Parallels (2) One Pair |
| Additional Features | Hardened and ground Supplied in Pairs |
SM.CK016,108,8ZLNE