Bloczki stalowe równoległe do OXD3723620K 160x4x26mm (2) Oxford Precision OXD3723740K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bloczki stalowe równoległe do OXD3723620K 160x4x26mm (2) Oxford Precision OXD3723740K
Oxford Precision OXD-372-3740K
OXD3723740K
Bloczki stalowe równoległe do OXD3723620K 160x4x26mm (2) Oxford OXD3723740K
OXD-372-3740K
SM.CK016,70,8ZLNE
Hartowane i szlifowane równoległe bloczki stalowe do pracy warsztatowej. Dostarczane w parach do pakowania lub prostowania elementów przed obróbką w narzędziowniach lub warsztatów mechanicznych. Twardość: HRC:58 - 62. Precyzja: ±0.005mm.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 41111600 |
| eCl@ss Code | 21170207 |
| Producent | Oxford |
| Supplier Part No. | 3723740K |
| EAN13 Barcode | 5036140155336 |
| Wysokość całkowita | 140 mm |
| Długość całk. | 26mm |
| Szerokość całk. | 4mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | 4 mm |
| Długość całk. | 160 mm |
| Szerokość całk. | 26 mm |
| Product Number | |
| Type | Precision Parallels |
| Waga | kg |
| Accuracy | ±0.005 mm |
| Liczba elementów | 1 PR |
| Hardness | 58 - 62 |
| Standard, norma | |
| Includes | Parallels (2) One Pair |
| Additional Features | For OXD3723620K Hardened and ground Supplied in Pairs |