Bloczki stalowe równoległe do OXD3723620K 160x4x42mm (2) Oxford Precision OXD3723780K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bloczki stalowe równoległe do OXD3723620K 160x4x42mm (2) Oxford Precision OXD3723780K
Oxford Precision OXD-372-3780K
OXD3723780K
KC-016,78,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Oxford |
| EAN13 | 5036140155374 |
| ecl@ss | 21170207 |
| Wysokość całkowita | 140 mm |
| Długość całkowita | 42 mm |
| Szerokość całk. | 4 mm |
| Oznaczenie | OXD-372-3780K |
| UNSPSC | 41111600 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | 4mm |
| Długość całkowita | 160mm |
| Szerokość całk. | 42mm |
| Numer produktu | |
| Type | Precision Parallels |
| Waga | kg kilogram |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Liczba elementów | 1 PR |
| Hardness | 58 - 62 |
| Standard, norma | |
| Includes | Parallels (2) One Pair |
| Additional Features | For OXD3723620K Hardened and ground Supplied in Pairs |