Tuleja redukcyjna QC40-MT2-050 ze stożkiem Morse'a 2 Indexa IND1445826K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
463,70 zł
Cena regularna:
376,99 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja redukcyjna QC40-MT2-050 ze stożkiem Morse'a 2 Indexa IND1445826K
Indexa IND-144-5826K
IND1445826K
Tuleja redukcyjna QC40-MT2-050 MORSE Indexa IND1445826K
IND-144-5826K
SM.CK016,365,3ZLNE
Wewnętrzne otwory stożkowe. Do użycia z wiertłami, rozwiertakami itp. na centrach obróbczych. Produkowane z najsurowszymi standardami jakości.
BT = BT-MAS 403.....(patrz główny obrazek)
DN = DIN 69871/A.....
IS = ISO/DIN 2080/
QC = ISO/DIN 2080 Szybkomocujące.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| D | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140084308 |
| eCl@ss Code | 21021101 |
| Lumens | 50 mm |
| Morse Taper | 2 |
| Typ chwytu | QC40 |
| Supplier Part No. | 1445826K |
| UNSPSC Code | 23290000 |
| Waga elementu | 882 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Outside Taper | |
| Długość | 50mm |
| Morse Taper | 2MT |
| Mount | |
| Numer produktu | QC40-MT2-050 |
| Waga | g gram kg |
| Średnica | 32mm |
| Typ chwytu | QC40 |
| Bore Size |