Bloczki stalowe równoległe do OXD3723640K 150x10x20mm 2szt. Oxford Precision OXD3723830K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bloczki stalowe równoległe do OXD3723640K 150x10x20mm (2) Oxford Precision OXD3723830K OXD-372-3830K
Zestaw 2szt. stalowych bloczków.
Hartowane i szlifowane równoległe bloczki stalowe do pracy warsztatowej. Dostarczane w parach do pakowania lub prostowania elementów przed obróbką w narzędziowniach lub warsztatów mechanicznych.
- Twardość: HRC:58 - 62.
- Precyzja: ±0.005mm.
- Wymiary: 150x20x10mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford |
| EAN13 Barcode | 5036140155411 |
| eCl@ss Code | 21170207 |
| Supplier Part No. | 3723830K |
| UNSPSC Code | 41111600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Typ | Precyzyjne równoległe |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Liczba elementów | 1 para |
| Twardość | 58 - 62 HRC |
| Additional Features | For OXD3723640K Hardened and ground Supplied in Pairs |
SM.CK016,70,8ZLNE