Bloczki stalowe równoległe do OXD3723640K 150x10x32mm (2) Oxford Precision OXD3723890K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bloczki stalowe równoległe do OXD3723640K 150x10x32mm (2) Oxford Precision OXD3723890K
Oxford Precision OXD-372-3890K
OXD3723890K
SM.CK016,78,7ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Oxford |
| EAN13 Barcode | 5036140155473 |
| eCl@ss Code | 21170207 |
| Wysokość całkowita | 150 mm |
| Długość całk. | 32 mm |
| Szerokość całk. | 4 mm |
| Sup. Part No. | OXD-372-3890K |
| UNSPSC Code | 41111600 |